Putujme proti proudu času k pradávným zdrojům lidského vědění,
pátrejme společně po duchovním odkazu našich předků!
Co nám mohou sdělit mýty, náboženské texty,
předpovědi a proroctví o naší budoucnosti?

Rubriky
Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Poslední komentáře
 • Re: :
  "Hebrejština se píše zprava doleva. Přepis (transliterace) zleva do ... " (Bůh Bible II - Jména biblického Boha)
 • bez titulku:
  "Ať už byl autor kdokoliv, měl by se naučit soudobou transkripci he ... " (Bůh Bible II - Jména biblického Boha)
 • pěkné:
  "No, přemýšlím nad tím už rok. Zde v tomto článku jsem hodně čerpal ... " (Na počátku ... Brešit bara Elohim)
 • Re: Klamstvo.:
  "Díky za upozornění! V článku jsem použil omylem nesprávné fotogra ... " (Proroctví pro rok 2023 - Nostradamus)
 • Klamstvo.:
  ""O záhadných světelných loučích je již veřejnost dostatečně i ... " (Proroctví pro rok 2023 - Nostradamus)
 • Re: YAHWEH VALECNIK.:
  "Zde mohu doporučit přečíst si článek ještě jednou a pozorněji." (YHWH III - Válečník YHWH)
 • Komentáře

  ke článku: Hospodářská apokalypsa - finanční krize
  ze dne 25.03.2016, autor článku: Pavel Mat.

  Komentář ze dne: 28.11.2016 22:19:27     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - milda (@)
  Titulek: nástroj nechutné propagandy
  Co si myslet o textu, který straší šelmou předstírající beránka, a přitom je ten text o tom samém - předstírá, že se snaží najít výklad biblických veršů, a přitom se utápí ve lžích a jak text mnohdy sám připouští, v neověřených obviněních a domněnkách.
  Pěkné biblické verše se snaží překroutit jako nástroj odporné propagandy. Zatímco fatimská proroctví varovala celý svět před zlem šířených z Ruska, autoři těchto propagandistických lží to nepokrytě vidí přesně naopak - pan Putin jako zachránce světa nás zachrání před šelmou, kterou není nikdo jiný, než USA.
  Bylo by to celé k smíchu - jenže tyto formy propagandy, financované "hádejte kým", často nacházejí čtenáře, které se daří manipulovat úspěšně. A právě proto je potřeba k takovým blábolům nemlčet.
  Na rozdíl od placených trollů nemají běžní lidé dostatek času a dostatek motivace na to, aby sepisovali svoje texty, ale o to důrazněji je třeba takové snůšky nesmyslů, jaké se předkládají například v tomto článku, jasně pojmenovávat - nejde o nic jiného, než o vědomé znásilňování pravdy, většinou za peníze, kterými se nejmenovaná zahraniční mocnost snaží rozkládat západní Evropu.
  A pro ty, kdo jsou podobnou propagandou, jaká je šířena tímto článkem, už nakaženi, přidávám několik zajímavých faktů: Rusko, tento "ochránce rodiny a tradičních hodnot", má nejvyšší potratovost na světě. Míra rozvodovosti 51 procent (průměr v EU je 44 procent). A tragická míra nakažení populace na AIDS. To vše je dnešní Rusko, a vychvalovat je může jen vědomý lhář, nebo nešťastná oběť ruské propagandy, které v poslední době nezáleží na ničem jiném, než rozvracet Evropu.

  Komentář ze dne: 29.11.2016 22:30:58     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Pavel M (@)
  Titulek: Re: nástroj nechutné propagandy
  Děkuji Mildo za váš komentář. Ukazuje, že mé články mají smysl. V Rusku je poslední naděje pro náš svět. Doporučuji pročíst si pozorněji fátimské proroctví. Zdaleka ne vše je v Rusku ideální ale jdou po dobré cestě na rozdíl od euroatlantické civilizace, která ničí svět i samu sebe. Náklady na tyto stránky si plně hradím sám, nejsou tedy financovány „hádejte kým“, nikdo mne neplatí, nemám zde ani reklamu. Západní svět spěje do hluboké demografické krize, záchranu mnozí hledají v islámských migrantech. Demografická krize v Rusku byla za vlády prozápadního Jelcina (včetně dědictví světové války a komunismu). V posledních létech je v Rusku kladen silný důraz na propagaci tradičních hodnot a demografickou regeneraci obyvatelstva. Od roku 1999 do roku 2013 narostla míra porodnosti o 47,5 %. V roce 2013 byl po více než 20-ti letech zaznamenán přirozený populační přírůstek (o 24 013 více porodů než úmrtí). Klesá počet rozvodů, klesá počet potratů (od r. 2006 do 2013 o 40 %). V r. 2012 Rusko překonalo i USA, kde porodnost dlouhodobě klesá. Demografické ukazatele Ruska nejsou stále dobré ale podstatný je jejich vývoj, trend. Z největší země našeho světa se opět stává pilíř tradičního života v rodině. Jaký je trend u nás? Stačí se podívat na Prague Pride. V Belgii, srdci EU, je rozvodovost 70 %. V Německu zaznamenali v r. 2012 rekordní úbytek 196 038 duší. Doporučuji např. knihu Smrt Západu (Jak vymírání obyvatel a invaze přistěhovalců ohrožuje naši zemi a civilizaci) - Patrick J. Buchanan.

  Vytvořeno prostřednictvím phpRS. Copyright Pavel Matušinský     Email: pavel_m@email.cz

  Redakce neodpovídá za obsah článků ani komentářů, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce. Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků.